Apsauginės žaliuzės, lauko žaliuzės, durys ir vartai

Rudos garažo durys žaliuzėsApsauginės žaliuzės patenkins pastatui keliamus saugumo, privatumo, izoliacijos nuo triukšmo bei komfortiškos temperatūros reikalavimus. Lauko žaliuzės, durys ir vartai – vieni iš pagrindinių „įrankių“ minėtų poreikių patenkinimui.

Apsauginių žaliuzių privalumai

Lauko apsauginės žaliuzės ne tik padidina patalpos saugumo lygį, bet ir slopina iš lauko sklindantį triukšmą. Apsaugodamos nuo perkaitimo ar mažindamos šilumos nuostolius, padeda palaikyti norimą temperatūrą patalpoje. Apsauginės žaliuzės dažniausiai gaminamos iš aliuminio. Norint dar didesnio saugumo, galima rinktis ir plieno apsaugines žaliuzes, atsparias šūviams ar net sprogimams.

Apsauginių žaliuzių valdymas

Žaliuzės, priklausomai nuo kliento pageidavimų, gali būti valdomos neautomatiniu (rankenėlė ir/arba virvele) arba automatiniu būdu. Pastarasis variantas yra ilgaamžiškesnis bei kur kas patogesnis. Nereikia baimintis, jog lauko žaliuzės sugadins kruopščiai puoselėtą pastato eksterjerą – plati profilio spalvų įvairovė leis pasirinkti priimtiniausią variantą.

Durys ir vartai

Renkantis duris patalpai, vartus garažui, kiemui ar kitai teritorijai, reikėtų atsakyti į keletą svarbių klausimų: pradedant biudžeto dydžiu ir baigiant reikalavimais, keliamais šiai pastato daliai. Vidinės durys derinamos prie interjero, tuo tarpu iš lauko durų pageidaujama ne tik estetikos, bet geros garso ir šilumos izoliacijos, saugumo, atsparumo neigiamą poveikį turintiems aplinkos veiksniams. Vartai gali būti varstomi, pakeliami, atveriami ar automatiniai. Durų ar vartų mechanizmas, gamyboje naudojamos medžiagos bei dizaino sprendimas turėtų būti derinamas su kitomis aplinkos detalėmis  bei individualiais kliento pageidavimais.

Automatinės ir neautomatinės lauko apsauginės žaliuzės, durys ir vartai – mūsų sritis, kurioje dirbame daugiau nei 12 metų. Kreipkitės į mus ir rasime sprendimą, geriausiai išpildantį Jūsų turimus poreikius. Teikiamos paslaugos apima apsauginių žaliuzių, durų ir vartų projektavimą, gamybą ir montavimą. Galimas demontavimas ir saugus utilizavimas. Viso gaminio eksploatavimo metu teikiamos aptarnavimo ir remonto paslaugos.