Metalo konstrukcijos iš juodojo arba nerūdijančio plieno

Metalo konstrukcijos - nerūdijančio plieno turėklai laukeMetalo konstrukcijos iš juodojo arba nerūdijančio plieno bei įvairios metalinės detalės populiarios kuriant tiek tradicinį, tiek šiuolaikinį interjerą  gyvenamosios, prekybinės, visuomeninės ar kitos paskirties patalpose. Tokios metalo konstrukcijos kaip metalinės tvoros, vartai, laiptų ir balkonų turėklai bei įvairios nestandartinės metalinės detalės vertinamos ne tik dėl estetikos, harmoningos dermės su kitomis medžiagomis (mediena, stiklu, akmeniu), bet ir puikių eksploatacinių savybių. Vis dažniau klientai pageidauja nerūdijančio plieno konstrukcijų, kadangi ši medžiaga savo savybėmis yra gerokai pranašesnė už paprastą juodąjį metalą. Nerūdijantis plienas yra atsparus temperatūrų kaitai bei korozijai, nėra sunkus, tačiau tvirtas, galintis atlaikyti didelį svorį, o geros apdirbimo savybės ir apdirbimo technikų įvairovė leidžia iš šios medžiagos sukurti konstrukcijas, išpildančias net išrankiausio užsakovo poreikius.

Metalo konstrukcijos - nerūdijančio plieno turėklai lauke

Metalo konstrukcijų dažymas milteliniu būdu

Juodojo bei nerūdijančio plieno konstrukcijos dažniausiai dažomos milteliniu būdu – technika, turinčia kur kas daugiau privalumų nei įprastas šlapias dažymas. Dažymas milteliniu būdu ne tik padengia paviršių norima spalva, bet ir patikimai saugo nuo korozijos, temperatūros pokyčių, ultravioletinių saulės spindulių bei kitų kenksmingų aplinkos veiksnių, deformacijų, subraižymo ir kitų išorės pavojų. Milteliniu būdu nudažytos konstrukcijos ilgiau išsaugos savo pradinę estetinę išvaizdą – nesuskilinės, nenusitrins, nenubluks, nesusibraižys.

Jūsų interjerui ar eksterjerui trūksta metalinių vartų, turėklų, išskirtinių šviestuvų, iškabų ar kitų nestandartinių detalių? Patikėkite savo poreikių išpildymą mums! Daugiau nei 12 metų dirbame šioje srityje ir galime pasiūlyti įvairias metalo konstrukcijas iš juodojo bei nerūdijančio plieno ir norimas nestandartines detales, metalo gaminių dažymą milteliniu būdu.

Mūsų teikiamos metalo konstrukcijų paslaugos:

  • metalo konstrukcijų projektavimas;
  • metalo konstrukcijų gamyba ir montavimas;
  • demontavimas ir utilizavimas;
  • metalo gaminių remonto ir aptarnavimo paslaugos;
  • metalo gaminių dažymas milteliniu būdu.