Aliuminio konstrukcijos, šilto ir šalto profilio

aliuminio konstrukcijos stogas ir sienaAliuminio konstrukcijos plačiai naudojamos langų, durų, fasadų bei kitų konstrukcijų gamybai tiek pastato išorėje, tiek ir viduje.

Aliuminio profilių konstrukcijų privalumai

Aliuminio konstrukcijos vertinamos dėl nedidelio svorio, atsparumo aplinkos poveikiui (drėgmė, temperatūrų svyravimas) bei deformacijoms, kurias įtakoja nuolatinis varstymas, nereiklumo priežiūrai. Nors ir lengvos, tokios konstrukcijos išlaiko didesnę apkrovą nei plastikas ar mediena, todėl rėmas gali būti gaminamas mažesnis, o stiklo paketas – didesnis, taip išsaugant didesnį į patalpą patenkančios šviesos kiekį. Tai – idealus pasirinkimas asmenims, galvojantiems apie ekologiją, kadangi aliuminis gali būti perdirbamas.

aliuminio konstrukcija - stogo langaiŠilto ir šalto profilio aliuminio konstrukcijos

Šilto ir šalto aliuminio profilio konstrukcijos – sąvokos, su kuriomis būtina susipažinti prieš pateikiant konkretų užsakymą langų, durų ar kitos konstrukcijos gamybai.

Šalto profilio konstrukcijos, lyginant šias su medinėmis ar plastikinėmis, pasižymi blogesnėmis termoizoliacinėmis savybėmis, dėl to yra rekomenduojamos naudoti vidinių konstrukcijų (pertvaros, vitrinos, durys) gamybai.

Šiltojo profilio konstrukcijos gaminamos tarp dviejų aliuminio profilių integruojant termoizoliacinį sluoksnį, pagamintą iš poliamido. Pastarasis, užkirsdamas kelią šilumos nuostoliams iš patalpos vidaus į lauką, ir paverčia aliuminį „šiltuoju“. Šilto profilio aliuminis naudojamas langų, lauko durų, balkonų, lauko vitrinų, žiemos sodų bei kitų konstrukcijų gamybai.

Reikalingi nauji langai, durys, vitrina, pertvara ar kita šilto/šalto aliuminio konstrukcija? Lauksime Jūsų skambučio! Siūlome daugiau 12 metų patirtį šioje srityje, aukštos kokybės ir palankios kainos santykį už laiku atliekamus darbus.

Teikiamos paslaugos:

  • šilto ir šalto profilio konstrukcijų projektavimas;
  • gamyba;
  • montavimas;
  • senų konstrukcijų demontavimas ir saugus utilizavimas;
  • aptarnavimas ir remontas.