Juodojo bei nerūdijančio plieno konstrukcijos

Nerūdijančio plieno turėklai laukeMetalo konstrukcijos bei įvairios detalės populiarios kuriant tiek tradicinį, tiek šiuolaikinį interjerą  gyvenamosios, prekybinės, visuomeninės ar kitos paskirties patalpose. Metalinės tvoros, vartai, laiptų ir balkonų turėklai bei įvairios nestandartinės detalės vertinamos ne tik dėl estetikos, harmoningos dermės su kitomis medžiagomis (mediena, stiklu, akmeniu), bet ir puikių eksploatacinių savybių. Vis dažniau klientai pageidauja nerūdijančio plieno konstrukcijų, kadangi ši medžiaga savo savybėmis yra gerokai pranašesnė už paprastą juodąjį metalą. Nerūdijantis plienas yra atsparus temperatūrų kaitai bei korozijai, nėra sunkus, tačiau tvirtas, galintis atlaikyti didelį svorį, o geros apdirbimo savybės ir apdirbimo technikų įvairovė leidžia iš šios medžiagos sukurti konstrukcijas, išpildančias net išrankiausio užsakovo poreikius.

Nerūdijančio plieno turėklai laukeJuodojo bei nerūdijančio plieno konstrukcijos dažniausiai dažomos milteliniu būdu – technika, turinčia kur kas daugiau privalumų nei įprastas šlapias dažymas. Dažymas milteliniu būdu ne tik padengia paviršių norima spalva, bet ir patikimai saugo nuo korozijos, temperatūros pokyčių, ultravioletinių saulės spindulių bei kitų kenksmingų aplinkos veiksnių, deformacijų, subraižymo ir kitų išorės pavojų. Milteliniu būdu nudažytos konstrukcijos ilgiau išsaugos savo pradinę estetinę išvaizdą – nesuskilinės, nenusitrins, nenubluks, nesusibraižys.

Jūsų interjerui ar eksterjerui trūksta metalinių vartų, turėklų, išskirtinių šviestuvų, iškabų ar kitų nestandartinių detalių? Patikėkite savo poreikių išpildymą mums! Daugiau nei 12 metų dirbame šioje srityje ir galime pasiūlyti įvairias juodojo bei nerūdijančio plieno konstrukcijas ir norimas nestandartines detales, metalo gaminių dažymą milteliniu būdu.

Teikiamos paslaugos apima metalo konstrukcijų projektavimą, gamybą ir montavimą, taip pat, klientui pageidaujant, atliekamas demontavimas ir utilizavimas, teikiamos gaminių remonto ir aptarnavimo paslaugos.