Berėmės stiklo konstrukcijos

Rudo stiklo veranda nuosavame name iš berėmės stiklo konstrukcijos.Berėmės stiklo konstrukcijos iš grūdinto ir negrūdinto stiklo plačiai naudojamos tiek visuomeninės, tiek gyvenamosios paskirties pastatų interjere. Grūdinto ar negrūdinto stiklo pasirinkimas, nesvarbu, ar stiklinama teresa, ar formuojama pertvara, suteiks interjerui šiuolaikiškumo, o patalpa taps optiškai didesnė. Nereikia baimintis, jog stiklas „pagrobs“ Jūsų privatumą – galima rinktis ir nepermatomą matinį stiklą. Elegancija ir maksimalus šviesos pralaidumas – patraukliausios berėmių stiklo konstrukcijų ypatybės, dėl kurių klientai renkasi šį variantą. Visgi derėtų nepamiršti, jog pastarosios nėra tokios sandarios kaip stiklo konstrukcijos su rėmu.

Berėmės stiklo konstrukcijos stiklinė dušo kabina su stiklo durimis.Atsparumas ir saugumas – savybės, dėl kurių grūdintas stiklas yra gerokai pranašesnis už paprastą. Jo atsparumas mechaniniam poveikiui yra net 5-6 kartus didesnis, puikiai atlaiko temperatūrų svyravimus, o sudužęs – subyra į smulkius gabalėlius bukais kampais, keliančiais kur kas mažesnį pavojų susižeisti nei negrūdintas stiklas. Dėl šios priežasties grūdintas stiklas dažnai pasirenkamas įvairių interjero objektų gamybai – pradedant lentynėle vonioje ir baigiant stiklinėmis grindimis.

Jūsų interjero estetiniam bei funkciniam išpildymui trūksta stumdomų ar varstomų stiklinių durų, petvarų, stiklo grindų ar stogelių, stiklo laiptų, turėklų ar kitų stiklų originalių stiklo gaminių? Kreipkitės į mus! Šioje srityje dirbame daugiau nei 12 metų, domimės naujausiomis gamybos ir dizaino technologijomis, orientuojamės į aukščiausią darbų kokybės bei kainos santykį.

Berėmės stiklo konstrukcijos gamybą apima:

  • konstrukcijų projektavimą (pasirinkus grūdintą stiklą, svarbu iš karto žinoti tikslius gaminamų objektų išmatavimus, kadangi, atlikus stiklo grūdinimą, tolimesnis apdirbimas nėra įmanomas);
  • gamybą;
  • montavimą;
  • senų konstrukcijų demontavimą ir saugų utilizavimą;
  • aptarnavimo ir remonto paslaugas gaminio naudojimosi metu.

Berėmių stiklo konstrukcijų nuotraukų rasite mūsų galerijoje.